Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Yenimahalle İlaçlama

1950 yıllarında dar gelirli işçi ve memur vatandaşlara konut yapmak amacıyla ikişer katlı binalar şeklinde kurulmaya başlanan Yenimahalle 1Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi haline gelmiştir. 2019 yılı nüfus sayımına göre yaklaşık 700.000 kişinin yaşadığı Yenimahalle ilçesi Ankara’nın 16 anakent ilçesinden biridir.
Sınırları içinde Atatürk Orman Çiftliği,75.yıl Ankara Hipodromu bulunan Yenimahalle İlçesi’nin yüzölçümü 274 km2 dir.

Yenimahalle ilçesi çok hızlı gelişen ve gelişmeye devam eden bir ilçedir. Hızlı büyüme, bazı sorunları da beraberinde getirmektedir.
Çevre temizliğine bağlı olarak ev, otel, işyeri, restaurant, lokanta, fırın vs. gibi halkın yaşadığı veya hizmet aldığı yerlerde insan sağlığına zarar veren haşere ve kemirgenlere rastlanmaktadır.

Temiz, mikroplardan arındırılmış, sinek, böcek ve kemirgenlerin olmadığı yerlerde yaşamak, insanın en doğal hakkı olduğu gibi halk sağlığı için de; gerekli hatta zorunlu olan bir yaşam şeklidir.

Haşere ve kemirgen ilaçlama ve mücadelesi çok doğru bir şekilde verilmelidir. Yukarıda sözü edilen kent ve bu kentte yaşayanlar; zararlıların vereceği zararlardan, bulaşıcı hastalıklardan korunmalıdır.

Her ne kadar İlçe belediyesi, karasinek ve diğer uçkunlara karşı mücadele verse de; haşere, kemirgen, böcek ve sineklere karşı SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI, HALK SAĞLIĞI MÜCADELESİNDE BİYOSİDAL İLAÇLAR KULLANARAK HİZMET VEREN, LİYAKAT SAHİBİ İLAÇLAMA FİRMALARINDAN DESTEK ALMAK GEREKİR.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ; T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı haşere, kemirgen, uçkun ilaçlama ruhsatına sahip, İlaçlamada kullandığı ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen halk sağlığı ilaçlarıdır.

Kurumsal bir ilaçlama firması olan GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ, bu sorunları veya benzerlerini yaşayan Yenimahalle İlçe sakinlerine, insan sağlığına zarar vermeyen BİYOSİDAL İLAÇLAR kullanarak güvene dayalı, kalıcı, ekonomik çözümler üretiyor,15 yıllık deneyimli uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63