Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Sincan İlaçlama

Sincan 1983 yılında ilçe olmuştur. Yüzölçümü 420km2 olan İlçenin 2019 yılı nüfusu 535.000 civarındadır.
1990 yılında 1.Organize Sanayii Bölgesi’nin açılmasıyla sürekli olarak yeni konutlar yapılmış, bu durum ilçenin nüfus artış hızını Ankara’nın nüfus artış hızının üzerine çıkarmıştır.

Civar ilçeler, belde ve köyler ihtiyaçlarını Sincan Merkezinden karşılarlar. Özellikle mobilya, dayanıklı ev eşyaları, giyim, tekstil, eğitim ve gıda hizmetlerinde ilçenin ve civar bölgenin alışveriş merkezi konumundadır.

Hizmet Sektöründe oldukça ilerde olan ilçede, gerek hızlı yapılaşma gerekse çok hızlı artan nüfus nedeniyle çevreye karşı duyarlılık da bir o kadar önem kazanmıştır.

Halk sağlığını korumanın, yaşadığımız çevreyi temiz tutarak haşere, sinek ve kemirgenlere ve de onların sebep olduğu bulaşıcı hastalıklara karşı mücadele etme bilinci gelişmiştir.
GEZGİN İLAÇLAMA ÇEVRE SAĞLIĞI LTD ŞTİ. Temiz bir çevre için mücadele eden yöre insanının ve esnafının yanında olmuştur. 15 yıllık tecrübesi, uzman çalışanlarıyla hizmet veren şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsat sahibi olup, TSE belgeli kurumsal bir ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD. ŞTİ; T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı haşere, kemirgen, uçkun ilaçlama ruhsatına sahip, İlaçlamada kullandığı ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen halk sağlığı ilaçlarıdır.

Sincanlı hemşerilerimizin gerek evlerinde, gerek işyerlerinde gerekse hizmet aldıkları her türlü işletmelerde haşere, sinek ve kemirgenlerin neden olduğu sorunların çözümünde GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI FİRMASI her zaman yanında olmuştur. Şirketimize gösterilen güvene teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63