Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Şereflikoçhisar ilçesi böcek İlaçlama

Şereflikoçhisar Ankara’ya 150 km uzaklıkta, yüzölçümü 1591km, 2019 yılı nüfusu 34.000 civarında olan bir ilçedir. Türkiye’nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü ilçeyi batıdan ve güneyden çevirir. Türkiye’nin mutfak tuzu üretiminin yüzde 60’ı Tuz Gölü’nden elde edilir. İlçenin ekonomisi tarıma dayanır. Bunun yanı sıra linyit, tuğla ve kiremit hammaddesini içeren cevher yatakları da vardır. İlçe yurdun çeşitli illerinden göç almıştır.

Ankara merkez ve ilçelerinde yaşayanlar insan sağlığının çevreden soyutlanamayacağı düşüncesinden hareketle, çevreye karşı duyarlı olmaya çalışıyorlar. Gerek ağaçlandırma yaparak gerekse temiz bir çevrede yaşanılması gerektiği bilincine ulaşarak halk sağlığını koruma mücadelesine katkıda bulunuyorlar.

Gelişen çevre bilinci, beraberinde sağlığımızı tehdit eden zararlılarla mücadele etmeyi de getirdiği için gerek evlerde gerekse insan ihtiyaçlarının giderildiği tüm mal ve hizmet üretim yerlerinde haşere ve kemirgenlere karşı ciddi bir mücadele sürdürülmektedir.

Şereflikoçhisar halkı ve işletme sahipleri nerede olursa olsun insan sağlığını tehdit eden tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede; referanslarını Ankaralı hemşerilerimizden alarak, ilçelerinde yıllardır düzenli hizmeti GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasından almaktadırlar.

Haşere, sinek ve kemirgen sorunu olan mekânların sağlıklı, kaliteli hizmet vermesi mümkün değildir.  İnsanların huzur içinde hizmet alabilmeler için çevre temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Haşere, sinek ve kemirgenlere karşı mücadele doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçlar kullanarak yapılmalıdır.

Ankara’nın bu güzel ilçesinde yüzlerce ev, okul, sağlık binaları ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde Şereflikoçhisar ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63