Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Şantiye Gezgin İlaçlama

Çalışan işçi ve diğer tüm personel başta yatakhane koğuşlar, yemekhane, ofisler revir ve diğer tüm yaşam ve çalışma alanlarında sorunlar yaşamamalıdır.

Şantiye alanlarında en sık görülen haşere türlerinin arasında, tahtakurusu, pire, bit, tarla veya lağım faresi, çeşitli türden hamamböcekleri ve sinekler gelmektedir 

   Şantiye; inşaat alanıdır. Tüm malzemelerin, yapı gereçlerinin, ekipmanların gerektikçe işlenmek, kullanılmak üzere depolandığı, korunduğu yerlerdir. Şantiye binaları; hem inşaatta veya her ne imal edilecekse çalışanları için sorunsuz bir yaşam alanı olmak zorundadır. Çalışan işçi ve diğer tüm personel başta yatakhane koğuşlar, yemekhane, ofisler revir ve diğer tüm yaşam ve çalışma alanlarında sorunlar yaşamamalıdır.

Şantiye alanlarında, binalarında ve diğer tüm yaşam alanlarında; yaşanılan sorunların başında temizlik ve haşere sorunu gelmektedir.   İnşaat sahaları genellikle çeşitli kimyasallar, kum, çimento, tahta, kereste ve buna benzer pek çok yapı malzemelerinden oluşmaktadır. İnşaat alanlarının kurulu olduğu şantiyelerde, kedi, köpek ve diğer hayvanların dolaşması sonucu pire, tahtakurusu benzeri zararlılar sorunu çok sık yaşanmaktadır. Şantiye alanlarında en sık görülen haşere türlerinin arasında, tahtakurusu, pire, bit, tarla veya lağım faresi, çeşitli türden hamamböcekleri ve sinekler gelmektedir.

   Haşere, böcek, sinek, bit, pire ve kemirgenlere için güvenilir bir ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasından hizmet alınıp sorun çözülmediği takdirde, bu zararlılar çok hızla üreyerek çoğalmakta ve insan sağlığını tehdit etmektedirler. Bu istenmeyen bir sonuçtur. Çünkü gerek çalışma kalitesinin düşmesi ve sonuçta verimin azalması, gerekse tüm çalışanlar için ciddi salgın hastalıklara sebep olma ihtimali çok yüksektir.Güvenilir, verdiği hizmetle kesin çözüm üreten ilaçlama ve dezenfeksiyon firması sayısı oldukça azdır. Bunun çeşitli nedenleri vardır. GÜVENİLİR İLAÇLAMA FİRMASI: Kısaca Yasal yani mevzuatlara uygun, Eğitimli, konusunda uzman ve sosyal güvenceli çalışanları olan, haşerelere karşı insan sağlığına zarar vermeyen ilaçları kullanan, çevre bilinci gelişmiş firmalar diyebiliriz.

     T.C. Sağlık Bakanlığı çalışma onaylı ilaçlama ve dezenfeksiyon firmalarından biridir GEZGİN İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON FİRMASI.15 yıllık deneyimli bir Ankara İlaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır. Deneyimli, konusunda uzman çalışanlarıyla yıllardır Ankara ve çevre illerinde ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti veren, TSE ve İSO belgeleri sahibi, güvenilir ilaçlama ve dezenfeksiyon firması olan GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ.’ne günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak Şantiye ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63