Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Yenimahalle İlaçlama

Şehir merkezine 14 km, Ulus'a 12 km uzaklıkta olan, Ankara il merkezi ile Çubuk ilçesi arasında yer alan köylerin en eskilerinden biri Pursaklar. 2008 tarihinde ilçe olan Pursaklar’ın nüfusu 2019 nüfus sayımına göre 150.000 dir. Ankara çevre otoyolunun yakınında yer alıyor. Esenboğa Havalimanı ulaşımı sağlayan protokol yolu ilçenin içinden geçiyor. İlçe halkının eğitim düzeyi aşağıda verilmiştir.

Temiz, sağlıklı, mikroplardan arındırılmış bir çevrede yaşamak Pursaklar ilçe sakininin en temel hakkıdır. Gerek sanayi bölgelerinin gerek temel gıda üretimi yapan yerlerin gerekse halkın yaşam alanlarının haşere, uçkun, kemirgen ve mikroplardan arındırılmış olması ilçe halkının ve esnafının çevreye verdiği önemin bir kanıtıdır.

Ekolojik dengeyi ve halk sağlığını korumak amacıyla verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsatı sahibi, TSE VE İSO belgeli firmamız GEZGİN İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON LTD.ŞTİ, yıllardır Pursaklar ilçe sakinleri ve işletme sahiplerinin yanında olmuştur.

Haşere ve kemirgen ilaçlama ve mücadelesi çok doğru bir şekilde verilmelidir. Yukarıda sözü edilen kent ve bu kentte yaşayanlar; zararlıların vereceği zararlardan, bulaşıcı hastalıklardan korunmalıdır.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ; T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı haşere, kemirgen, uçkun ilaçlama ruhsatına sahip, İlaçlamada kullandığı ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen halk sağlığı ilaçlarıdır.

Halk sağlığını koruma, kaliteli mal ve hizmet üretmek için verdiği mücadele sırasında doğru ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasını seçerek, güvenilir ve kalıcı çözümlerin önünü açan ilçe sakinlerine ve Pursaklar ilçesi esnafına GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD ŞTİ. Çalışanları olarak çok teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63