Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Polatli İlaçlama

Ankara’ya 78 km uzaklıkta olan Polatlı ilçesinin nüfusu 2019 yılında 125.000 civarındadır. Bölgede yaşayan uygarlıklar Hititlerden başlayarak Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı imparatorluğuna kadar uzanmıştır. Günümüzde de yurdun pek çok ilinden göç almıştır.

Ekonomisi tarıma dayalı Polatlı ilçemizde gerek ürün kalitesi gerekse ürünün tüketiciye ulaşması sırasında; çevre temizliğine dikkat edilmesi ürün ve hizmet kalitesine zarar veren haşere ve kemirgenlere karşı mücadele edilmesi gereklidir.

Polatlı ilçemiz sakinleri ve işletme sahipleriyle yıllardır iletişim içinde olan GEZGİN İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON FİRMASI, her zaman haşere, sinek ve kemirgen mücadelesinde ilçe sakinlerine hizmet vermiştir.

Yaklaşık bir yıldır devam eden COVİD-19 mücadelesinde gerek kamu binaları gerek özel sektör mal ve hizmet üreten işyerleri gerekse ilçe sakinlerinin evlerinin dezenfeksiyon işlemi firmamız GEZGİN İLAÇLAMA LTD ŞTİ tarafından yapılmıştır.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD. ŞTİ Ankara ve tüm ilçelerinde ilaçlama hizmeti vererek, halk sağlığını koruma mücadelesine katkıda bulunan T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, TSE ve İSO belgeli ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır.

Polatlı ilçesinde yüzlerce ev, okul, sağlık binaları ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Gölbaşı ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63