Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Mamak İlçesi haşere, sinek ve kemirgen ilaçlama

1983 yılında ilçe statüsüne kavuşan Mamak ilçesinin 2019 yılına göre nüfusu 665.000dir.  Kurucuları Ahiler olan Mamak İlçesi’nin kuruluşu 12.yy. ortalarına rastlar. Anadolu’nun Türkler tarafından ele geçirilmesiyle birlikte, Türk obaları birer birer Mamak’ın şimdiki köylerine yerleştirilir.  Bu bölgedeki isimlerin tamamına yakını Türk obalarından alır. Dodurga, Kıbrıs, Kızılca, Bayındır, Kayaş gibi.

GEZGİN İLAÇLAMA ÇEVRE SAĞLIĞI yetkilileri ve çalışanları olarak toplumun sağlığının bireyin sağlıklı olmasından geçtiğine inanıyoruz.

Ankara’nın tüm ilçelerinde Halk Sağlığının korunması konusunda hizmet veren şirketimiz, Mamak ilçesinde de düzenli olarak hizmet vermektedir.

GEZGİN İLAÇLAMA LTD ŞTİ. olarak; yılların deneyim ve tecrübesiyle gerek ilaçlama gerekse dezenfeksiyon mücadelesinde hizmet veren şirketimiz; Mamak İlçemiz sakinlerine de günün her saatinde hizmet vermeye dün olduğu gibi bugünde devam etmektedir.   

Sağlık Bankalığı onaylı ilaçlama ruhsat sahibi olan firmamız, haşere, sinek ve kemirgen ilaçlama ve mücadelesi sırasında Dünya Sağlık Örgütü’nün(WHO) izin verdiği BİYOSİDAL ürünleri kullanarak ilaçlama ve dezenfektan mücadelesi vermektedir.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63