Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Kulağakaçan Böceği

Koyu kahverengi renkte olup yaklaşık 2,5 cm boyundadırlar. Gövdelerinin arkasındaki pense şeklindeki kıskaçlarla tanınırlar.
Erkeklerde bu kıskaçlar büyük ve gösterişli olur. Kulağakaçanlar, diğer böcekleri yakalayan ve yiyen haşerelerdir.

Bu böceklerden kalıcı olarak kurtulmak için, iç alanlarda değil dış alanlarda barınaklarını bulmak ve uygulama yapmak gerekmektedir. Özellikle fazla sayıda kulağakaçan ile karşılaşıldığında, Gezgin Çevre Sağlığı gibi bir profesyonel firmanın yardımı faydalı olacaktır.

Ağaç kavukları içinde veya zemin şekilleri arasında bir arada yaşarlar. Binaların dış cephelerindeki yarık çatlaklarda barındıkları da görülür.
Gezgin Çevre Sağlığı gibi bir profesyonel firmanın yardımı faydalı olacaktır.

Kulağakaçan Böceği ile mücadele, diğer haşerelerle yapılan mücadeleden farklıdır. Bu nedenle Kulağakaçan Böceği kesinlikle uzman bir ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır.  Kullanılan ilaçların Dünya Sağlık Örgütü onaylı, T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlardan 2.ve 3. Generasyon Antikogülant Rodentisitler olması gereklidir.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak Kulağakaçan Böceği ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63