Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Kızılcahamam İlaçlama

Ankara ilinin kuzeyinde yer alan Kızılcahamam ilçemiz E5 Ankara-İstanbul Devlet Karayolu üzerindedir.2019 Yılı nüfusu 28.000 dir.       Türkiye çapında kaplıcalarıyla ünlü Kızılcahamam ilçesi, Soğuksu Milli Parkı, otelleri, maden suları, tarihi yerleri ve festivalleri ile tanınır. Termal suları pek çok hastalığa iyi gelen Kızılcahamam, aynı zamanda bir şifa merkezidir.

Bir doğa harikası olan Kızılcahamam ilçemizdeki yaşamın kalitesini bozacak, çevreyi kirletecek davranışlardan kaçınmak şüphesiz orada yaşayanların ve konuk olarak gelenlerin çok dikkat edeceği bir konudur.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON ltd. şti. olarak yıllardır Kızılcahamam ilçemize hizmet veren bir ilaçlama firmasıyız. İlçenin var olan dağa güzelliğinden, şifalı kaplıcalarından ve yetiştirdiği yöresel, doğal ürünlerinden övgüyle söz edebilmek için çevrenin, mal ve hizmet üretim yerlerinin çok temiz ve bakımlı olması gereklidir.

Çevrenin temiz tutulup, düzenli ilaçlamalar yapılarak sinek, böcek ve kemirgenlerden uzak tutulması, mal ve hizmet üreten tüm işletmelerin haşere, uçkun ve kemirgenlere karşı düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırılması halk sağlığı için bir zorunluluk olduğu gibi Kızılcahamam ilçemizi tanımlayan bir davranış biçimidir.

Temiz çevre kaliteli mal ve hizmet denilince ilk akla gelen Kızılcahamam ilçemize GEZGİN İLAÇLAMA LTD.ŞTİ. olarak hizmet vermekten, haşere ve kemirgen ilaçlaması ve mücadelesinde birlikte hareket etmekten dolayı memnunuz.

İlaçlama ve dezenfeksiyon konusunda yılların deneyimini kalıcı ve güvenilir hizmet vermeyle birleştirdik. Gezgin İlaçlama ltdşti yönetimi ve çalışanlarına gösterdiğiniz ilgiden dolayı Kızılcahamam sakinlerine ve işletme sahiplerine teşekkür ederiz.

Haşere, sinek ve kemirgen sorunu olan mekânların sağlıklı, kaliteli hizmet vermesi mümkün değildir.  İnsanların huzur içinde hizmet alabilmeler için çevre temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Haşere, sinek ve kemirgenlere karşı mücadele doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçlar kullanarak yapılmalıdır.

Ankara’nın bu güzel ilçesinde yüzlerce ev, okul, sağlık binaları ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Gölbaşı ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63