Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Keçiören İlaçlama

Keçiören, 1984 yılında ilçe olmuştur. Ankara’nın nüfusu bakımından en büyük ilçesidir.2019 yılına göre yaklaşık 950.000 kişinin yaşadığı Keçiören ilçesinin yüzölçümü 759km2 dir.

Eski yıllarda bağ ve bahçeleri, üzüm ve armudu ile ünlü olan ilçe, tarih boyunca birçok meşhur isme ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan birkaçı, Celal Bayar, Ziya Gökalp, Hamdullah Suphi Tanrıöver, Vehbi Koç ve Fevzi Çakmak’tır.

Keçiören ilçemiz, nüfus açısından Ankara’nın en kalabalık ilçesidir. Bu durum çevrenin, kullanılan mekânların, toplu yaşam alanlarının daha fazla kirlenmesi ve beraberinde daha fazla haşere, kemirgen ve uçkuna maruz kalınması anlamına gelmektedir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA FİRMASI Ankara’nın diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi Keçiören ilçemizde de halk sağlığını koruma mücadelesi vermektedir. Haşere, böcek, kemirgen, sinek, hamamböceği gibi zararlılara karşı verdiğimiz mücadele sırasında kullandığımız ilaçlar, halk sağlığı ilaçlarıdır. Bu ilaçlar kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen BİYOSİDAL İLAÇLAR olarak isimlendirilmektedir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA FİRMASI 15 yıldır Ankara ve komşu illerinde hizmet veren T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, TSE Belgeli kurumsal bir ilaçlama firmasıdır. Halk sağlığı mücadelesi; şirketimizde çalışan, konusunda uzman ziraat mühendislerimiz, teknikerlerimiz ve uygulama operatörlerimiz tarafından verilmektedir.

Deneyimli çalışanlarıyla yıllardır Ankara’nın tüm ilçelerine olduğu gibi, Keçiören ilçemize de hizmet veren ilaçlama firmamıza duyulan güven, bizlere daha fazla sorumluluk yüklemiştir. Duyulan güvene teşekkür ederiz. GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ.

Ankara’nın bu güzel ilçesinde yüzlerce ev, okul, sağlık binaları ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Gölbaşı ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63