Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Karınca ilaçlama

Kahverengi renginde, yaklaşık 3 mm boyundadırlar.  Yuva olarak ahşap finişleri, yaya kaldırımlarını, avluların ve yolların hemen bitişiğindeki toprak alanları tercih ettiğinden Kaldırım Karıncaları olarak adlandırılırlar. Yuva kurarken çıkardıkları toprak yığını sayesinde kolonilerini bulmak kolaydır. İç alanlarda, bina temelindeki kolonlar arasında, bazen taşıdıkları toprak yardımıyla yuva kurarlar.

Kaldırım karıncasıyla mücadele :

  • Kaldırım karıncası kolonileri yemleme yöntemiyle yok edilebilirler ancak koloni büyüklüğünün tespiti ve kimyasal uygulamalar uzun vadeli çözüm için önemlidir.
  • Binaya giriş yapabilecekleri boşlukların kapatılması,
  • Bitki ve muhtelif yığınların binadan uzak tutulması kaldırım karıncalarının binaya girmesini önlemede önemlidir.

Gezgin ilaçlama koruyucu haşere kontrol hizmetlerinden yararlanarak özellikle yaz dönemine girmeden gerekli koruyucu önlemlerin alındığını unutmayın. Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak kaldırım karıncaları ilaçlaması konusunda etkin mücadele vermektedir.

Gezgin ilaçlama merkez ofisi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz Çözüm odaklı, ekonomik, kalıcı ve sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında marka değeri yüksek olan ithal markalı ve yerli ilaçları kullanmaktayız. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız..

Gezgin İlaçlama - Telefon: 312 394 8060 - Mobil: 0532 411 71 63