Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Kahraman Kazan İlaçlama

1987 yılında ilçe olan Kazan’ın 2019 yılı nüfusu 52.000’dir.Ankara -İstanbul TEM otoyolu üzerinde bulunan Ankara’ya bağlı Kahraman Kazan ilçesinin E-89 devlet karayolu da ilçe sınırlarından geçmektedir.

İlçe halkının geçim kaynağı tarım, hayvancılık ve sanayiden oluşmaktadır. Şekerpancarı, fasulye, kavun ve gelişmekte olan seracılık ilçe çiftçisinin gelir kaynaklarının başında gelir. Tarım ürünlerinin yanı sıra büyükbaş, kümes hayvancılığı ve yumurta tavukçuluğu da gelişmiş olan Kazan ilçesinde belediyelere ait et kombinasında kesilen büyük ve küçükbaş hayvan etleriyle ilçenin ve civar ilçelerin et ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Son yıllarda sanayileşmede ciddi bir ivme kazanan Kazan ilçesinde 150’ye yakın küçük, orta ve büyük ölçekte sanayi kuruluşu bulunmaktadır.  F-16 savaş uçakları üreten (TAI) ve askeri helikopterlerin üretildiği (TUSAŞ) Kazan ilçesinde bulunmaktadır. İlçenin eğitim düzeyi her geçen yıl daha da yükselmektedir

İlçede üretim yapan işletme sahipleri, üretim koşullarını sağladıktan sonra, ürün ve hizmet kalitesinin çok iyi olması için, çevreden gelebilecek zararlılara karşı sürekli olarak rutin bir şekilde ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemini satın almaktadır.

Konusunda uzman ilaçlama firmalarının başında gelen GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İlaçlama ve dezenfeksiyon firması Kazan ilçe halkına yıllardır düzenli olarak hizmet vermektedir. Yaşayan ve yaşaması muhtemel olan haşere, sinek ve kemirgenlere karşı doğru ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri kullanarak sorunlara çözüm getirmektedir.

İlçede üretim yapan işletme sahipleri, üretim koşullarını sağladıktan sonra, ürün ve hizmet kalitesinin çok iyi olması için, çevreden gelebilecek zararlılara karşı sürekli olarak rutin bir şekilde ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemini satın almaktadır.

Konusunda uzman ilaçlama firmalarının başında gelen GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İlaçlama ve dezenfeksiyon firması Kahraman Kazan ilçesi halkına yıllardır düzenli olarak hizmet vermektedir. Yaşayan ve yaşaması muhtemel olan haşere, sinek ve kemirgenlere karşı doğru ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri kullanarak sorunlara çözüm getirmektedir.

GEZGİN Çevre Sağlığı ve İlaçlama olarak diyoruz ki;
Piyasada hizmet veren çok sayıda ruhsatsız, ehliyetsiz ilaçlama firmaları olduğu bilinmektedir. Bu firmalar ne yazık ki kullanılması zorunlu olan biyosidal ürünleri kullanmıyorlar. Kullanılan yanlış ilaç ne yazık ki yok edilmesi düşünülen zararlıları yok etmediği gibi, haşere, sinek ve kemirgenlerin direnç kazanmalarına sebep olmaktadır.

Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, K. Kazan ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63