Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr

Restoranlar; haşere, böcek ve kemirgenlerin en sık görüldüğü yerlerdir.  Bu sorun çözülerek, temiz ve sağlıklı bir ortamda yemeklerin pişirildiği mutfakların sağlanması çok önemlidir. Herhangi bir bölümünde, haşerelerin veya farenin görüldüğü bir işletmenin müşteri problemi olacağı, tercih edilmeyeceği bir gerçektir.

Düzenli ilaçlaması yapılmayan kafe ve restoranlarda haşere, sinek veya kemirgen sorunlarından en az bir tanesinin olmaması olanaksızdır. Çünkü bu zararlılar mutfakta çok hızlı çoğalabildikleri gibi dış mekanlardan da gelmektedirler.

Bazı restoran ve kafe sahiplerinin, ilkel yöntemlerle ve de T.C. Sağlık Bakanlığı onayı olmayan ilaçları kullanarak restoran ilaçlaması yapmaları, kesinlikle sorunu çözmez. Hatta var olan haşere ve kemirgenlerin; yanlış kullanılan, dozunda kullanılmayan ilaçlar ve yanlış yapılan ilaçlama yöntemleri nedeniyle haşere, böcek ve farelerin ilaçlara karşı direncini daha da geliştirir. 

Bu durumdan sonra ruhsatlı ilaçlama firmalarını arayarak restoran ilaçlaması yaptırmak isteyen işyerlerinde sorunun çözümü zorlaşmakta, kullanılan ilaç miktarı, ilaçlama sayısı artmakta dolayısıyla ilaçlama maliyeti yükselmektedir. 

Restoran, cafe,lokanta, pastane vs. gibi işletmelerde, işletme sahiplerinin haşere, böcek, sinek veya kemirgenler için ‘işyerimizi ilaçlatıyoruz… Çok para ödüyoruz fakat yine de bu zararlılardan kurtulamıyoruz…’ Dediklerini sıklıkla duymuşuzdur. 

   İşte bunun için, haşere ve kemirgen sorunundan tamamen ve en ekonomik şekilde kurtulmak için; 

Ankara restoran, cafe lokanta sahiplerinin;

Konusunda uzman, güvenilir, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ve dezenfektan ruhsatı olan bir ilaçlama firmasını aramaları gerekmektedir.

      Ankara ve komşu illerinde 15 yıllık deneyimli kadrosuyla hizmet veren, gücünü referanslarından alan Gezgin İlaçlama yawww.gezginilaclama.com  ve   www.gezginilaclama.com.tr sitelerimizden ulaşarak 24 saat kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

 Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak Şantiye ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63