Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfeksiyon hizmeti

Su depoları çoğunlukla hastanelerde, okullarda, apartmanlarda, iş yerlerinde bulunmaktadır. Su depolarının yılda en az bir kez temizlik ve dezenfekte işleminin yapılması gerekir. Su depoları genellikle bodrum katlarında bulunduğu için ihmal edilmekte ve ihmaller sonucu sarılık,tifo, dizanteri,kolera gibi çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Dünya sağlık örgütü'ne göre bu hastalıkların %80'inin kirli sularda bulaşmakta ve her yıl iki milyondan fazla insanın su ile bulaşan hastalıklar yüzünden ölmektedir.

Su depoları içindeki su, içme suyu olarak kullanılmasa bile sebze ve meyvelerin yıkanması, banyo ve tuvalet kullanımı, bulaşık ve çamaşır yıkanması, diş fırçalanması, ev temizliğinde kullanılması sonucunda kirli su tüketilir.

Su deposu temizliği dikkat ve emniyet gerektiren profesyonel bir iştir. Bu nedenle bu konuda uzmanlaşmış ekiplerden profesyonel destek almak gerekir. GEZGİn İlaçlama olarak su depo temizliği hizmeti sunmaktayız. Depo temizliği hizmetimizden yararlanmak için randevu almalısınız. Randevu günü gerekli ekipmanlar hazırlanır. Depo içerisindeki mevcut olan su uygun bir yere tahliye edilir ve depo içerisinde oluşan dip çamur ve metaller dışarı çıkartılır . Tazyikli su jeti ile yıkama işlemi yapılır.

Sağlık Bakanlığından onaylı kimyasal ile yüzey fırçalaması yapılır. Tekrar basınçlı su jeti ile depo içerisi durulanır. Bu işlem iki kez tekrarlanarak depo kullanıma hazır hale getirilir.

Gezgin ilaçlama merkez ofisi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz Çözüm odaklı, ekonomik, kalıcı ve sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile halk sağlığı alanında su depolarının temizliği, Sağlık Bakanlığından onaylı kimyasal kullanarak sağlığınıza zarar vermeden yapılmaktadır. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için lütfen arayınız..

Gezgin İlaçlama - Telefon: 312 394 8090

Depo Temizliği görselleri için Fotograf Albümü'nü ziyaret edebilirsiniz.