Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Gölbaşı ilçesi böcek İlaçlama

Gölbaşı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta, Ankara iline bağlı bir ilçedir. 1991 yılında ilçe olmuştur.

Mogan ve Eymir gölleri ile tanınır. Aynı zamanda Dünyada sadece Gölbaşı’nda yetişen ve yöresel adı Peygamber Çiçeği olan, çok güzel mor-kırmızı çiçekler açan Sevgi Çiçeği de ilçenin bir zenginliğidir. Gölbaşı Ankara’nın mesire, sayfiye, turizm ve sanayi bölgesi konumundadır. Mogan ve Eymir Göllerinin doğal güzelliği, temiz havası ve balık üretimi ile ilçeye turistik bir değer kazandırmaktadır. Hafta sonları daha yoğunlukta tercih edilen ilçenin Yüzölçümü 738km2, 2019 yılı nüfusu 139.000 dir.

Gölbaşı ilçemiz gölleriyle başkent Ankara’ya ayrı bir zenginlik kazandırmaktadır. Göllerin çevresindeki yerleşim yerleri, eğlence yerleri, lokanta ve diğer hizmet alanlarının temiz, hijyenik ortamlar olması çok önemlidir.

Haşere, sinek ve kemirgen sorunu olan mekânların sağlıklı, kaliteli hizmet vermesi mümkün değildir.  İnsanların huzur içinde hizmet alabilmeler için çevre temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Haşere, sinek ve kemirgenlere karşı mücadele doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçlar kullanarak yapılmalıdır.

Halk sağlığının korunması için gerekli olan haşere ve kemirgen ilaçlaması ve mücadelesi konusunda uzman ilaçlama firmalarınca yapılması halinde, Sadece istenmeyen zararlı canlılarlar yok olacağı için ekolojik dengenin korunması da sağlanacaktır. GEZGİN İLAÇLAMA ÇEVRE SAĞLĞI LTD ŞTİ. Çalışmalarında İnsan sağlığını ve çevre dengesini gözetmeyi amaç edinmiş bir ilaçlama ve dezenfeksiyon şirketidir.

Ankara’nın bu güzel ilçesinde yüzlerce ev, okul, sağlık binaları ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Gölbaşı ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63