Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr

Biz Kimiz, Neden GEZGİN İlaçlama

Şirketimiz 1990 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük hizmet firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış, profesyonel bir ekip tarafından 2008 yılında kurulmuştur.
Eğitimli ve tecrübeli doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi üretken kadromuzla, sizlere ; Proje, Ürün Tedariği, Saha Eğitimleri, Teknik Eğitimler Şehirsel Alanda Entegre Haşere İlaçlama ve Kemirgen Kontrol Ankara Böcek İlaçlama Hizmetleri ,Dezenfeksiyon Hizmetleri Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini vermekteyiz.
Gezgin ilaçlama olarak Halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında kemirgen, yürüyen ve uçan haşerelerin kontrolü konusunda dünya lideri üretici firmalarla çalışmakta, marka değeri yüksek olan ithal markalı ilaçları kullanmaktayız.

Problemlere etkili, sistemli, teknik çözümler üreten GEZGİN İlaçlama , sektörde başarısını kanıtlamıştır. Haşere mücadelesi konusundaki deneyimlerini ve birikimini tüm Türkiye'de başarıyla sürdürmektedir.

Kalite, Çevre, İSG Politikamız ve Belgelerimiz

 • Yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beden akıl ve ruhuda katarak insan hayatını kolaylaştırıp değer katmak için varız.

  Ankara ve diğer tüm illerde böcek ilaçlama hizmetinde her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız. Ankara da kurulmuş firmamızla böcek İlaçlama Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri alanında tüm illerde GEZGİN ilaçlama olarak, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı hedefledik.

  Ankara da böcek ilaçlama firması olarak Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon konusunda lider İşletmeyiz

 • Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  GEZGİN İLAÇLAMA, ilaçlama ve dezenfenksiyon sektörlerindeki liderliğini sürdürmek için sunduğu hizmetlerde kalite politikasını aşağıdaki ilkelerle ifade eder;

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacak insan ilişkilerini çağdaş anlamda düzenlemek,
  • Kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik istikametini desteklemeyi ve bu süreçte gerekli tüm kaynakları tesis etmek,
  • Yasal şartlar ve uygulanabilir diğer şartları sağlamk,
  • Müşteri soruları ve sorunlarını mümkün olan en kısa zamanda yanıtlamak ve çözmek,
  • Sürekli iyileştirmeler yaparak hizmetlerinin kalitesini ve performansını artırmak,
  • Güvenilirliği en üst seviyede tutarak, hizmet verdiği alanlarda lider olmak,
  • Karşılıklı iyi niyet anlayışı içerisinde müşteri beklentilerinin üzerinde çözüm üretmek,
  • Hizmet anlayışının iyileştirilmesi ve sürdürülmesi için tüm çalışanlarının katılımını sağlamak.

  ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  GEZGİN İLaçlama Çevre politikası, çevre konularını içerir ve GEZGİN kurumsal ilkelerine dayanır.

  Üst yönetim, çevre yönetim sistemi algısının bütün alanlarda var olmasını sağlamak amacıyla;

  • Çevre yönetim sisteminin etkinliği için hesap verilebilirliğini,
  • Çevre politikası ve çevre amaçlarının oluşturulduğu ve bunların kuruluşun stratejik yönü ve bağlamı ile uyumluluğunun güvence altına alınmasını,
  • Çevre yönetim sistemi şartlarının, kuruluşun iş prosesleri ile entegre olduğunun güvence altına alınmasını,
  • Çevre yönetim sistemi için gerekli kaynakların varlığının güvence altına alınmasını,
  • Etkin çevre yönetimi ve çevre yönetim sistem şartlarına ve yasal şartlar ile varsa diğer şartlara uygunluğun öneminin paylaşılmasını,
  • Çevre yönetim sisteminin amaçlanan çıktılarına ulaşmasının güvence altına alınmasını, kirliliğin önlenmesini ve çevrenin etkin olarak korunmasını,
  • Çevre yönetim sisteminin etkinliğine katkı sağlayacak personelin yönetilmesini ve desteklenmesini,
  • Sürekli iyileştirmenin teşvik edilmesini,
  • Diğer ilgili yönetim görevlerinin (kendi sorumluluk alanlarına uygulanması bakımından) liderliğini göstermek için destekleneceğini kabul ve taahhüt eder.
  • İyileştirme faaliyetlerini sürekli planlı, kontrollü ve izlenebilir yollar ile sürdürmek, Çevre ile ilgili tüm yasal ve düzenleyeci şartlara uymak, RİSK MED ‘in Kurumsal Felsefesine ve misyonuna katkı sağlar.

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

  GEZGİN İlaçlama, sunduğu hizmetlerde iş sağlığı ve güvenliği politikasını aşağıdaki ilkelerle ifade eder;

  • Çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak,
  • Çalışma ortamından kaynaklanabilecek tüm riskleri değerlendirmek, önceliklendirmek ve kabul edilebilir risk seviyesine indirmek, kuruluşun amacına, büyüklüğüne, bağlamına ve İSG risklerine ve fırsatlarının doğasına uygunluğu sağlamak,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği risklerine uygun olan mevzuat ve standartlara uyarak, mevzuat gerekliliklerinden daha iyisini yapma konusunda çaba göstermek,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği performansının iyileştirilmesi için organizasyonun her kademesinin ve paydaşlarının katılımını sağlamak,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili iyileştirme etkinliklerinin tüm çalışanlarının ortak sorumluluğu olduğu ilkesini benimsemek, çalışan temsilcilerinin danışma ve katılımını sağlamak;
  • İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü sürekli iyileştirerek bu kültürü yaşam tarzı haline getirmek,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışmalarda bulunmaktır.

Hizmette GÜVEN ve Ekonomik, DOĞRU Çözümler

2008 yılından günümüze eğitimli ve tecrübeli, doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi çözümler üreten profesyonel ve kalıcı kadromuzla, doğru ilaçlama yöntemleri ile doğru ilaç kullanarak işyerleri ve evlere kaliteli, yenilikçi hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

7x24 DESTEK

Sorularınız veya Yardıma ihtiyanız mı var? $90-312-397 80 60 - 512-411 7163 telefonları arayarak ya da Online Destek formunu kullanarak Sorularınız ve çözümlerimiz için 7x24 destek alabilirsiniz.
Müşteri destek birimimiz sorunlarınızın çözümünde yardımcı olacaktır.

SUNULAN ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmette GÜVEN ve Ekonomik, DOĞRU Çözümler

Geçmişten Günümüze Gezgin ilaçlama....

Gezgin ilaçlama, Türkiye’nin en büyük hizmet firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış, profesyonel bir ekip tarafından 2008 yılında kurulmuştur.
Eğitimli ve tecrübeli doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi deneyimli kadromuzla, sizlere Proje, Ürün Tedariği, Saha Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Şehirsel Alanda Entegre Haşere İlaçlama ve Kemirgen Kontrolü, Böcek İlaçlama Hizmetleri, Dezenfeksiyon Hizmetleri ve Su Deposu Temizliği hizmetlerini işinin uzmanı personellerimiz ile vermekteyiz.
Bu hizmetlere ilişkin görselleri sizler için topladık.

Fotoğraf Albümüne Git

Profesyonel Haşere Kontrol hizmetleri

Çözüm ve menuniyete önem veren Uzman ekibimizle Haşere kontrol Dezenfeksiyon ve Su deposu Dezenfeksiyonu hizmetleri sunmaktayız.

Zamanında hızlı ve güvenli Servis Elektronik Raporlama

Müşterilerimize hizmetlerimiz kapsamında hızlı yanıt veriri ve hemen işlemleri başlatırız Sizlere sağlamış olduğumuz
Hizmetlere ait tüm güncel döküman ve raporlamarınızı elektronik olarak sizlere sunmaktayız