Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Tahtakurusu ilaçlama

Halk sağlığı için verilen ilaçlama mücadelesindeki tek omurgalı hayvan farelerdir.  Fareler yılda 5-6 defa doğururlar ve her doğumda 10’dan fazla yavru yaparlar. Her doğan fare yavrusu da 2 ay içinde kendi yuvasını yaparak çoğalmaya başlar.

Fareler yaşadığı yere göre ev faresi, çatı faresi, lağım faresi, tarla faresi isimler alırlar ve büyüklükleri farklıdır. Ev ve işyerlerinde görülen fare ve sıçanlar, sağlığımızı tehdit ederek patojen mikroorganizmaların çevreye yayılmasına sebep olurlar ve kuduz, tifüs, veba, tifo gibi hastalıkların mikroplarını taşırlar. Çok güçlü olan ağız yapısı ve keskin dişleriyle ev ve işyerlerinde bulunan elektrik kablolarını kemirerek güvenlik, iletişim problemlerinin yanı sıra yangınların çıkmasına sebep olabilirler.

Fare ile mücadele, diğer haşerelerle yapılan mücadeleden farklıdır. Bu nedenle fareler ile mücadelenin kesinlikle uzman bir ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır.
Kullanılan ilaçların Dünya Sağlık Örgütü onaylı, T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlardan 2.ve 3. Generasyon Antikogülant Rodentisitler olması gereklidir.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak fare ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63