Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Etimesgut İlaçlama

1990 yılında ilçe olan Etimesgut ilçesinin 2019 yılı nüfusu 587.000,yüzölçümü 49km2dir. İlçede yaşayanların çoğu memur, işçi ve küçük esnaftan oluşmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden ilçeye yerleşen aileleri görmek mümkündür.

Başbakanlık Eryaman Toplu Konutları, Askeri Kampuslar Alanı, Elvan kent, Güzel kent gibi bölgelerde yerleşen ilçe sakinlerinin çoğunu ilçe dışında çalıştıkları için gündüzleri evlerinde bulmak zordur. Etimesgut ilçemizin bu bölgeleri geceleri dolan yerleşim yerleridir.

Ankara-İstanbul demiryolu, hızlı tren, Ankara-Ayaş ve Ankara-İstanbul karayolu Etimesgut’tan geçmektedir. Ankara’nın diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi Etimesgut ilçemizde de Sağlık, Eğitim, ulaşım gibi insanımızın temel ihtiyaçlarının çözümünde çok yol alınmış, Türkiye ortalamasının üzerinde bir yaşam standardına ulaşılmıştır.

Her ne kadar göç almış bir bölge olsa da, kentte yaşam bilinci çok gelişmiştir. Gerek sürekli yaşanılan ev veya işyerlerinde gerekse toplu yaşam ve tüketim alanlarında, olması gereken temizlik, çevreye gösterilen özen, zararlılara karşı verilen mücadele de izlenen yol ilçeye ayrı bir değer kazandırmıştır.

Mal-hizmet üretimi ve tüketimi sırasında gösterilen duyarlılık, uyulan işyeri ve kişisel hijyen kuralları, haşere, sinek ve kemirgenlere karşı verilen mücadele de doğru ilaçlar ve ilaçlama firmalarının arasından tercih ettiğiniz, GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON FİRMASI olarak yıllardır birlikte çalıştığımız Etimesgut ilçesi sakinlerine teşekkür ederiz.

Özellikle evlerde, işyerlerinde ve de mal ve hizmet aldığımız alanlarda yaşayarak, insan sağlığını tehdit eden haşere ve kemirgenlere karşı verilen bilinçli mücadele sonucunda bulaşıcı hastalıklardan korunarak, sinek, böcek ve kemirgenlerden uzak huzurlu bir yaşam sağlanmıştır.

Haşere, uçkun ve kemirgen mücadelesinde hem kalıcı çözümler üretmek hem de doğanın dengesini korumak gerektiği bilinciyle yola çıkıp bize ulaşarak, birlikte çözüm ürettiğimiz yüzlerce ev, işyeri ve diğer tüm hizmet alanları sahiplerine Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63