Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Beypazarı İlaçlama

Ankara merkeze 35 km uzaklıkta olan Çubuk ilçesinin 2019 yılı nüfusu 90.000 yüzölçümü 1360km dir. Türkiye’nin ikinci büyük uluslar arası havaalanı olan Esenboğa ilçe sınırları içindedir.  Osmanlı İmparatorluğu’nda Fetret Devrini başlatan Ankara Savaşı’nın Ankara Çubuk Ovası’nda gerçekleşmiş olması Çubuk İlçemize tarihi bir değer yüklemiştir.

Günümüzde Ankara’nın sanayi bölgesi haline gelen Çubuk’ta ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarının da aralarında bulunduğu 80 civarında fabrika vardır. Ankara’ya yakın olması ve büyük sanayi kuruluşlarının bu yörede olması nedeniyle hızlı nüfus artışına sahne olan ilçede modern mezbaha tesisleri kurulmuştur. Ankara’nın günlük et ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Çubuk ilçemizde her yıl eylül ayının ilk haftasında Çubuk Uluslar arası turşu ve kültür festivali düzenlenmektedir. Çubuk göç alan bir ilçemizdir.

İlçede sanayinin hızla gelişmesi, çok sayıda mezbahanenin olması çevre sorunlarını da beraberinde getirmiştir. İlçe halkı ve işletme sahipleri bu sorunların çözümünde ve yanı sıra ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti alımında GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON firmasıyla sürekli irtibat halinde olmuştur.

Temiz, sağlıklı, mikroplardan arındırılmış bir çevrede yaşamak ve daha da önemlisi gerek sanayi ürünlerinin gerekse temel gıda üretimi yapan yerlerin haşere, uçkun, kemirgen ve mikroplardan arındırılması, ilçe sakinlerinin çok duyarlı olduğu konulardır.

Ekolojik dengeyi ve halk sağlığını korumak amacıyla verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsatı sahibi, TSE VE İSO belgeli firmamız GEZGİN İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON LTD.ŞTİ, yıllardır Çubuk ilçe sakinleri ve işletme sahiplerinin yanında olmuştur.

Halk sağlığını tehdit eden haşere, sinek ve kemirgenlerden korunması gerektiği bilinci Çubuk ilçesi sakinleri ve işletmecilerinde çok gelişmiştir. Kendi imkânlarıyla haşere, sinek ve kemirgen sorununu çözemeyen ilçe sakini; GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON firmasından rutin, düzenli olarak hizmet almaktadır.

Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Çubuk ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63