Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Karadul Örümceği

Uzun kuyrukları, kalın olmayan vücutları, büyük kulak ve gözleri vardır. Sıçanlar kentsel ve kırsal açık alanlarda yaygınlardır. Büyük olmaları sebebiyle konutlarda farelere göre daha az bulunurlar. Ortalama 25 – 30 cm boyundadırlar. Gri, Kahverengi, Siyah renktedirler

Sıçan ve fareler genellikle sevilmez ve kimse bu tür zararlı kemirgenleri ev veya işyerinde görmek istemezler. Dış alanda her türlü ortamda yaşar ve iç alanlara herhangi bir zamanda girebilirler. Kış mevsimine doğru, dış alandaki besin kaynaklarının tükenmesi ve yeni kaynak arayışları sonucunda ev ve ofislere daha çok sonbaharda girerler. Sıçanlar mükemmel tırmanıcılardır ve çatı aralarından, havalandırmalardan, kablo yuvalarından, kanalizasyondan, bacalardan ve garajlardan binalara giriş yapabilmektedirler.

Sıçan istilasından korunabilnin eniyi you, minumum barınacak alan sağlamak, iç mekana girebilecekleri tüm delik ve açıklıkları kapatmaktır. Delikleri kapatmada çelik yün ve kablo kullanılmaz ise yeniden kemirebilirler.

Gezgin ilaçlama koruyucu haşere kontrol hizmetlerinden yararlanarak özellikle kış dönemine girmeden kemirgen izi araştırıldığının ve gerekli koruyucu önlemlerin alındığını unutmayın.Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak fare ve çatı sıçanlarının ilaçlamasında etkin mücadelesi vermektedir.

Gezgin ilaçlama merkez ofisi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz Çözüm odaklı, ekonomik, kalıcı ve sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında marka değeri yüksek olan ithal markalı ve yerli ilaçları kullanmaktayız. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: 312 394 8090