Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Çankaya İlaçlama

Çankaya, Ankara’nın başkent olmasından sonra,1936 yılında ilçe olmuştur. 2019 yılı nüfusu 950.000 civarında olmasına rağmen, gün içindeki nüfusu iki milyona kadar çıkabilmektedir.

Ankara’nın en çok nüfusa sahip ikinci ilçesidir. İlçe sınırları içinde Türkiye’nin en iyi devlet ve özel üniversiteleri, hastaneleri bulunmaktadır. ODTÜ, Hacettepe,  Bilkent,  Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi bunlardan yalnızca birkaçı. Çankaya ilçesi müzeler, anıtlar, modern yapı ve yapıtlara sahiptir. Çankaya ilçesinde görebileceğiniz, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak epeyce seçenek var: Oyuncak Müzesi, Botanik Bahçesi, Eymir Gölü, Barış Heykeli, Mimar Sinan Anıtı, Kuğulu Park bunlardan yalnızca birkaçı. Ankara’ya 26 km uzaklıkta Yakup Abdal köyünde yer alan Elmadağ Kayak Merkezi, ilçe turizminde önemli rol oynuyor. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bu kayak ve dağcılık merkezi, kış ayları için güzel bir seçenek.

Türkiye’nin 57 ilinden daha fazla nüfusa sahip olan Çankaya ilçesinde yaşayan halkın eğitim seviyesi çok yüksektir.Türkiye’nin 57 ilinden daha fazla nüfusa sahip olan Çankaya ilçesinde yaşayan halkın eğitim seviyesi çok yüksektir.

Halk sağlığını korumak, temizliğin ve kalitenin öne çıkardığı mekânlardan hizmet almak, insanların zaruri ihtiyaçlarını karşıladığı yerlerin sağlık koşullarına uygun olmasını sağlamak adına; Ankara İlaçlama firmalarından GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD. ŞTİ. olarak diyoruz ki;

Kent kirliliğinin önüne geçebilmek, sakinlerini mikroplardan ve olası bulaşıcı hastalıklardan koruyabilmek için;
Kentte yaşayan ve yaşaması muhtemel olan zararlıların başında gelen haşere ve kemirgenlere karşı bilinçli bir şekilde mücadele etmek, halkın sağlığı ve huzuru için çok çok önemlidir, gereklidir ve hatta zorunludur.

Onur ve gururunu tarihinden alan Çankaya ilçemizde hizmet veren,15 yıllık deneyim sahibi uzman bir ilaçlama firması olarak verdiğimiz hizmet karşılığında aldığımız teşekkür ve memnuniyet bizi daha üretken olmaya, daha kaliteli hizmet vermeye zorlamaktadır.
15 yıllık deneyimli Gezgin Çevre Sağlığı çalışanları adına herkese teşekkür ederiz.          

Gezgin Çevre Sağlığı Yönetimi

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak böcek ve haşere ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63