Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Site Bina Gezgin İlaçlama

Her ne kadar görevlileri, ilgilileri olsa da zaman zaman buralarda da insanın huzurunu bozan haşere, böcek, sinek ve kemirgen kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Şüphesiz çevrenin, sokağın temizlik ve haşere ile mücadele anlayışı, yöntemi mahalle sakinlerinin tamamını etkilemektedir.

Siteler birden fazla apartmanın veya müstakil evlerin oluşturduğu konut alanlarıdır. Etrafı çit ya da duvarla çevrilmiş korunaklı yerleşim yerleridir. Güvenliği olan yerlerdir. Giriş çıkışları kontrol altındadır. Siteler büyüklüğüne göre; içerisinde ağaçların, yeşil alanların, yürüyüş yollarının hatta havuzların olduğu yerleşim birimleridir. İnsana huzur veren yerlerdir. 

     Her ne kadar görevlileri, ilgilileri olsa da zaman zaman buralarda da insanın huzurunu bozan haşere, böcek, sinek ve kemirgen kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Şüphesiz çevrenin, sokağın temizlik ve haşere ile mücadele anlayışı, yöntemi mahalle sakinlerinin tamamını etkilemektedir.

 Site yönetimi,

1-Ağaçlarda oluşan yaprak biti kabuklu bit gibi çeşitli fungal ve bakteriyel kaynaklı sorunlar nedeniyle bahçe ilaçlaması yaptırmak ,

2-Apartmanın/blokların sığınak, depo, kapalı garaj ve diğer bütün ortak alanlarında kemirgen ve/veya çeşitli türlerde hamam böcekleri ya da farklı haşere türleriyle mücadele etmek,

3-Çatı katlarda yuva yapan, barınan özellikle güvercin ya da diğer kuşlar aracılığıyla apartmanı saran ve hızla çoğalan bit, pire ile mücadele etmek zorunda kalabilirler. Sokak hayvanları veya evcil hayvanlar yoluyla da bit,pire gibi haşereler evlere taşınabilir.

4-Sitenin yeşil alanlarında özellikle çimler arasında daha çok sokak hayvanlarının site içerisinde dolaşması soncunda kene zararlısıyla da karşılaşabilir site sakinleri.

   Yukarda anlatılan hatta daha da fazlası olan haşere,böcek ,uçkun,bit,pire ve kemirgen mücadelesi ; konusunda uzman ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

KONUSUNDA UZMAN İLAÇLAMA FİRMASI:

1-TC Sağlık bakanlığı onaylı ruhsat sahibi ilaçlama firması demektir.

2-İlaçlama hizmeti veren personelin sigortalı, ilaçlama yeterlilik belgesi sahibi çalışanlar olması, firmanın yeterli ekip ve ekipmana sahip olması demektir.

3-Kullanılan ilaçların BİYOSİDAL İLAÇLAR grubundan olması, yani kullanılan ilaçların sadece haşere, böcek, kemirgene zarar vermesi, insan sağlığına zarar vermemesi demektir.

4-İlaçlama sırasında soruna karşı hangi ilaçlama yönteminin kullanılması ve hangi dozda ilaçların kullanılması gerektiğinin bilinmesi demektir. Çevre dostu olması, TSE ve İSO belgeleri sahibi olması, çevreye zarar verilmemesi gerektiğinin bilincinde olunması demektir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA firması konusunda uzman bir ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır.15 yıllık tecrübesiyle yukarda belirtilen tüm özelliklere sahip Ankara,ilçeleri ve tüm komşu illerinde haşere,böcek.uçkun,kemirgen mücadelesi vererek müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan bir ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır.

 

 

 Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak Şantiye ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63