Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Ankara dezenfenktan uygulaması

Haşere İlaçlama konusunda kullanılan kimyasallar ile Optimal Verimlilik İlkesinden hareket ederek hizmet vermeyi kendisine ilke edinen şirketimizin merkezi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz Çözüm Odaklı, Ekonomik, Kalıcı Ve Sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında kemirgen, haşerelerin kontrolü konusunda dünya lideri üretici firmalarla çalışmaktadır. Marka değeri yüksek olan ithal markalı ve yerli ilaçları kullanmaktayız

Pek çok hayvan ve insan hastalığının nedeni, böcekler( Böcek Karasinek Sinek Bit Pire, tahtakurusu, hamam böceği ve kalorifer böceği Gümüşçün teşbih böceği ) Örümcekler  ve kemirgenler tarafından taşınan organizmalardır.

 • Haşereler sıtma, veba 100’den fazla patojen organizma Tifo, Kolera, Sarılık, Sıtma, Kırım Kongo Kanamalı Ateş, Dizanteri, Tuberkuloz) taşırlar.

Haşerelerin taşıdıkları hastalıklardan dolayı, hayatını kaybeden milyonlarca insan ve kaybolan medeniyetler yeterince açıklamaktadır.

 • Haşereler ve kemirgenler varlıkları bilenler ortamlarda insanlarda iğrenme, korku ve huzursuzluğa neden olurlar
 • Vektörler taşıdıkları mikropları gıda ve insanların kullandığı eşyalara bulaştırırlar
 • Haşereler işletmelerde müşterilerin ve ziyaretçilere karşı itibar ve güven kaybına neden olurlar
 • Haşereler ve kemirgenler İşletmeler ve evlerde cihaz ve eşyalara zarar vermekte ayrıca elektrik kablolarını kemirerek ve kablo kanallarına yuvalanarak yangın tehlikesine ve ekonomik kayıplara yol açarlar

YAŞAMAK İÇİN

 • Gıda atıkları, kırıntılar, döküntüler, sızıntılar yağmur, birikintiler, tesisat sızıntıları, klima sularından faydalanırlar

BARINMA ALANLARI

 • Çatlak, kırık, delik, havalandırma boşlukları atıl alanlar, kontrolsüz alanlar

Söz konusu bu vektörlerle mücadele de, ülkemizde bilinçli veya bilinçsiz olarak kullanılan çeşitli mücadele yöntemleri mevcuttur, Haşere İlaçlamada bilinçli çalışma temeldir.

Vektörler ile mücadele, halkın sağlığını doğrudan ilgilendiren son derece ciddi bir iştir. Ankara Böcek İlaçlama firması olarak Gezgin Çevre Sağlığı Hizmetleri gibi profesyonel firmalarla çalışılması gerekmektedir.

 • Hastalık ve zararlılarla mücadelede Dünya’da ve ülkemizde en fazla kullanılan yöntem Kimyasal mücadeledir. Haşere İlaçlama Firması Gezgin İlaçlamanın da başvurduğu yöntemdir.
 • Haşere İlaçlama konusunda kullanılan kimyasallar ile Optimal Verimlilik İlkesinden hareket ederek hizmet vermeyi kendisine ilke edinen şirketimizin merkezi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz Çözüm Odaklı, Ekonomik, Kalıcı Ve Sürdürülebilir hizmet anlayışımız ile halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele kapsamında kemirgen, haşerelerin kontrolü konusunda dünya lideri üretici firmalarla çalışmaktadır. Marka değeri yüksek olan ithal markalı ve yerli ilaçları kullanmaktayız.

Kimyasal mücadelede temel amaç, çevreye ve insana olan etkinin minimuma indirilerek,  zararlı etmenin maksimum düzeyde kontrol edilmesini sağlamaktır. Ruhsatlı  Ankara böcek İlaçlama Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri firması olarak

İlaçlamada temel olarak;

İnsan sağlığı için tehdit oluşturan haşere popülasyonunu hızlı ve etkin ve sağlıklı şekilde düşürebilmek için ,

 • Hedeflenen tür biyolojisi ve davranışına,
 • Kullanılacak olan kimyasala,
 • Hangi ekipmanın gerekli olduğuna,
 • Nasıl kullanılacağı ve kalibrasyonuna (ayarı),
 • Önerilen ilaç ve miktarı (doz) hakkında

bilgi sahibi olunmasına bağlıdır.  Bu sebeple ilaçlamanın Gezgin gibi profesyonel bir firma aracılığı ile yapılması önemlidir.