Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr

Bahçe ilaçlamada hedef çevreye ve eko-sisteme zarar vermeden, zararlıyı yok ederek kesin çözüm sağlamaktır. Bu nedenle bağ ve bahçe ilaçlaması, kesinlikle ilaçlama ruhsatına sahip güvenilir, deneyimli firmalara yaptırılmalıdır. Hemen bizi arayın ve Gezgin ilaçlama olarak, hizmetteki kalitenin memnuniyetini, birlikte paylaşalım.

İnsanların günlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri mekanlar site içerisinde bir apartman dairesi olabildiği gibi, küçük bir bahçesi olan müstakil evler de olabilmektedir. Yaşam alanlarımızın bir parçası olan park ve bahçelerdeki ağaçlarının, bitkilerinin, çiçek ve yeşilliklerinin bakımlı olması, insan sağlığını tehdit eden bulaşıcı hastalıklardan arındırılmış, haşere, sürüngen ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlamaları yapılmış olmalıdır. Böylece huzur içinde dolaşıp keyifle oturabiliriz.

Aksi takdirde yaşadığımız yerlerin bir parçası olan bahçe ve parklardaki haşere ve kemirgen sorununun çözülememesi durumunda evlerimizde de benzeri haşere ve kemirgen sorununu yaşama olasılığı artacaktır.

Bu ve benzeri nedenlerden dolayı park ve bahçe ilaçlaması çok önemlidir. Peki bahçe ilaçlaması nasıl ve kimler tarafından yapılmalıdır?

Park ve bahçelerde görülebilen haşere, kemirgen, sürüngen gibi zararlılarla mücadeleyi başlatmadan önce buralarda yaşayan zararlı türlerinin belirlenmesi gereklidir. Böylece tespiti yapılan zararlılara karşı hangi ilaçların hangi dozda kullanılacağı, ilaçlamada hangi yöntemin uygulanacağı şeklinde bir ön çalışmadan sonra, bahçe ilaçlamasının gündüz mü- gece mi yapılacağına karar verilmelidir.

Bahçe ilaçlaması, kesinlikle ilaçlama ruhsatına sahip firmalara yaptırılmalıdır. Şüphesiz bu firmalar arasında da işinin sorumluluğunu tam olarak duymayıp neticede hedef zararlıyı yok edemeyerek, kesin çözüm sağlayamayan yüzlerce ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Bahçe ileçlemesında hedef çevreye ve eko-sisteme zarar vermeden, zararlıyı yok ederek kesin çözüm sağlamaktır. Bu nedenle bağ ve bahçe ilaçlaması, kesinlikle ilaçlama ruhsatına sahip güvenilir, deneyimli firmalara yaptırılmalıdır. Hemen bizi arayın ve Gezgin ilaçlama olarak, hizmetteki kalitenin memnuniyetini, birlikte paylaşalım.