Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Beypazarı İlaçlama

Ankara’nın ilçelerinden biri olan Beypazarı, şehrin 98 km batısında olup pek çok eski uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İki ve üç katlı konakları ile meşhurdur. Kültürü ve geleneklerini yaşatan el sanatı ustaları, nesilden nesile taşıyarak; dokumacılık, Yemenicilik, dövme bakırcılık, semercilik, demircilik, saraçlık gibi meslekleri günümüze kadar getirmişlerdir.

Yöresel yemekleriyle ünlü olan Beypazarı’nın; el yapımı tarhana çorbası, taş fırınlarında pişirilen etli güveci, etli dolması,80 katlı ince yufkalı baklavası çok ünlüdür. Ayrıca Beypazarı İlçesi’ne özgü olan Beypazarı kurusu ve havuç lokumu tarihi konaklarda ziyaretçilerine sunulmaktadır.

Beypazarı’nın el sanatları, yöresel ev yemekleri ve kaplıca işletmeciliği çok ünlüdür. Bu yüzden yaşam ve üretim alanlarının çok temiz, haşere, sinek ve kemirgenlerden arındırılmış olması gerekmektedir.

Halk sağlığını tehdit eden haşere, sinek ve kemirgenlerden korunması gerektiği bilinci Beypazarı sakinleri ve işletmecilerinde çok gelişmiştir. Kendi imkânlarıyla haşere, sinek ve kemirgen sorununu çözemeyen ilçe sakini; GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON firmasından rutin, düzenli olarak hizmet almaktadır.

Temiz bir çevrede, sağlıklı ürünlerin üretilebilmesi için sinek, böcek ve kemirgenlere karşı doğru yöntemler ve doğru ilaçlar kullanarak mücadele edilmesi gerektiği gerçeğinden yola çıkan ilçe halkı ve esnafı yıllardır, GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON LTD.ŞTİ.’yle haşere, sinek ve kemirgenlere karşı birlikte mücadele vermektedir.

Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, İlçe halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63