Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Bala ilçesi böcek İlaçlama

Bala İlçemiz ATATÜRK’ ÜN milletvekili seçildiği yer olarak Türk siyasetinde yer almıştır. İlçe merkez nüfusu 2019 nüfus sayımına göre 30.000 civarında olan Bala’nın ekonomisi büyük ölçüde sanayi ve ticarete dayalıdır. Eğitim düzeyi ilkokul –ortaokul ağırlıklı olan Bala ilçemiz, Kızılırmak üzerinde kurulan Kesik köprü Barajı ilçe sınırları içindedir.

Çevre sağlığının korunması amacıyla sinek ve böcek mücadelesi veren Bala Belediye’sinin yanı sıra, gıda üretimi yapan işletmeler başta olmak üzere, ilçe sakinlerinin yaşadığı haşere, uçkun ve kemirgen mücadelesinde GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ yıllardır Bala ilçesinde hizmet vermektedir.

 

SAnkara merkez ve tüm ilçelerinde ve yanı sıra komşu illerinde de haşere, sinek ve kemirgenlere karşı ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesi veren GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. Doğru ilaç ve ilaçlama yöntemlerini kullanarak Bala İlçemizde de hizmet vermeye devam etmektedir.
Gezgin çevre sağlığı ilaçlama ve dezenfeksiyon firması T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı, TSE ve İSO belgelerine sahip kurumsal bir Ankara ilaçlama firmasıdır

Zararlılara karşı verilen ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesinde dün olduğu gibi bugünde, Bala ilçesi halkı ve işletme sahiplerinin tercih ettiği, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı sahibi, TSE ve ISO BELGELİ firmamız Gezgin Çevre Sağlığı yönetimi ve çalışanları olarak tekrar teşekkür ederiz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63