Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Eğitim kurumları- okul ve kres ilaclama

En küçüğünde bile yüzlerce çocuğumuzun okuduğu okullarımızda temizlik çok önemli bir kavramdır. Çocukların kullandığı ortak alanların tamamının sağlığa uygun koşullar olması gerekir.

Eğitim ve öğretimin hijyenik koşullarda yapılmasının sağlanması; bağışıklık sistemi tam olarak gelişmemiş çocuklarımız için çok önemlidir. Bunu sağlamak yetkililerin en başta gelen görevleri arasında olmalıdır.

Eğitim kurumlarımızda bulunan gerek sınıfların gerekse diğer tüm ortak alanların yüzey temizliğinin yanı sıra kantin veya yemekhane gibi gıda maddelerinin bulunduğu yerlerde olabilecek haşere, sinek ve kemirgenlere karşı düzenli bir şekilde ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinin yaptırılması gereklidir, hatta bir zorunluluktur.

Okullara haşere, uçkun ve kemirgenler birçok yoldan ulaşırlar. Özellikle geceleri ortaya çıkarak kantin bölgesinde veya diğer yiyecek artığı olan yerlerde dolaşarak yiyecek ararlar. Her türlü mikrobun ve hastalığın sebebi olan bu zararlılarla mücadele etmek birçok bulaşıcı hastalığın bulaşmasının önüne geçmek demektir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON firması olarak diyoruz ki;

Haşere, sinek ve kemirgenlerle(fare, sıçan vb.) mücadele, özellikle çocuklarımızın yaklaşık 7-8 saatlerini geçirdiği eğitim kurumlarımızda çok daha dikkatli ve titizlik içinde yapılmasını gerektirir.

İlaçlama mücadelesini yapacak olan İlaçlama firmasının konusunda uzman olması ve mücadelede kullandığı haşere, uçkun ve kemirgen ilaçlarının insan sağlığına zarar vermeyen biyosidal ilaçlar olması bir zorunluluktur.

Onun için Eğitim Kurumu yetkililerinin T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi, deneyimli İlaçlama firmalarına ulaşıp yardım almaları yarının güvencesi çocuklarımız için çok önemli bir sorumluluktur.

GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ olarak bu sorumluluğun tarafı olmak isteriz.15yıllık deneyimimizle, yıllardır çok sayıda eğitim kurumunun ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerini vermekteyiz. TSE ve İSO belgeli firmamız güvenilir, çözüm odaklı hizmetleriyle her zaman yanınızda olmaya devam edecektir