Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
otel ilaçlama

Otel yetkililerinin en çok çekindikleri problemler arasında haşere, sinek, kemirgen ya da böceklerin ortalıkta dolaşması gelir. Çünkü müşterilerin böyle bir soruna tanıklık etmeleri otelin imajını son derece olumsuz etkiler.

Ankara ilaçlama firmalarından, GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. olarak, Ankara ya da komşu illerimizdeki yüzlerce otelin haşere, sinek, kemirgen ve böcek sorununu; Deneyimli, uzman ekiplerimizle otel ilaçlaması yaparak çözmüş ve hizmet vermeye devam eden bir ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıyız. Otellerin ilaçlamasında kullanılan kimyasallar; insektisit ve rodentisitlerdir.

Oteller hizmet alanları olduğundan, estetik yönlerini de dikkate alarak yaptığımız otel ilaçlamalarında kullanılan ilaçların, kokusuz ve leke bırakmayan biyosidal ürünlerden WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı T.C.Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı halk sağlığı ilaçlarını kullanıyoruz. Örneğin BAYER Firmasının ilaçları vb.

Yapılması gereken; konusunda uzman bir ilaçlama firmasına ulaşıp, evimizde hangi türden bir haşere ya da böcek sorunu yaşıyorsak, onunla mücadeleyi kalıcı bir şekilde vermelerini istemektir. GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. (www.gezginilaclama.com.tr)-( 0312 397 80 60)