Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Market ilaçlama

Marketler insanların gıda, temizlik vs. gibi ihtiyaçlarını gidermek için gerektiğinde günlük olarak da gittikleri alışveriş yerleridir. Marketin büyüklüğüne göre, her gün yüzlerce insanın ziyaret ettiği bu yerlerin çok temiz olması, kesinlikle haşere, uçkun ve kemirgen probleminin olmaması gereklidir.

Marketin büyüklüğüne göre, her gün yüzlerce insanın ziyaret ettiği bu yerlerin çok temiz olması, kesinlikle haşere, uçkun ve kemirgen probleminin olmaması gereklidir. Ancak; marketlerin çoğunda, başta hamamböceği, sinek ve fare olmak üzere çok değişik haşere türünün varlığı bir gerçektir.

Marketler; gerek sevkiyatla gelen koliler arasında, gerek fırınlardan alınan ekmek kasaları içinde gerekse sebze meyve kasalarıyla gelen haşereler nedeniyle de sinek ve haşere sorunu yaşayabilmektedir. Haşere ve kemirgenler genellikle marketlerin depo, mal kabul ve iade, bakliyat, unlu mamul, kuruyemiş, manav reyonunun yanı sıra yemekhane, tuvalet ve soyunma odalarında da görülürler ve zarar verirler.

Ankara ilaçlama firmalarından, GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON FİRMASI olarak; öncelikle haşere ve kemirgenlerin nereden geldiğinin, barınma ve beslenme yerlerinin nereler olduğunu tespit ettikten sonra ilaçlamaya başlanması gerektiğini söylüyoruz.

Kullanılacak ilaçların, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlar olmasını (halk sağlığına zarar vermeyen, sadece hedef canlıyı yok eden)ve bu ilaçların dozunda ve de uygun ilaçlama yöntemini kullanarak market, bakkal ilaçlamasının yapılması gerektiğini söylüyoruz.

15 yıllık deneyim ve teknolojik alt yapıya sahip GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON LTD.ŞTİ. Çalışanları olarak söylediklerimizi eksiksiz olarak uyguluyoruz.
Gezgin İlaçlama Ltd.Şti. Uzman kadrosuyla, gücünü yaptığı işlerin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden alan T.C.Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama ruhsatı olan İSO ve TSE belgeli Ankara ilaçlama firmasıdır.

Yapılması gereken; konusunda uzman bir ilaçlama firmasına ulaşıp, evimizde hangi türden bir haşere ya da böcek sorunu yaşıyorsak, onunla mücadeleyi kalıcı bir şekilde vermelerini istemektir.GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. (www.gezginilaclama.com.tr)-( 0312 397 80 60)