Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
şyeri ilaclama Gezgin

Haşere ve kemirgen sorunu olan bir işyerinde üretilen ürün ve hizmetlerden; müşteri memnuniyeti beklemek mümkün değildir. Zamanla, bu zararlıların vereceği zarar, işyerlerinin geleceğini tehdit etmekte, gerek yapılan idari kontrollerden gerekse müşteri tanıklığı nedeniyle, işyeri imajında olumsuzluklar oluşmaktadır

İşyerlerinin çok küçük bütçeler ayırarak çözebileceği bu sorunun, zamanla büyük sorunlara dönüşmemesi için düzenli olarak işyerlerini ilaçlatmalarında fayda vardır.     
İşyerlerinde, işyerinin ilaçlaması kadar işyeri sahibi ve çalışanlarının da bilinçlendirilmesi önemlidir. İşyeri sorumlularının; haşere ve kemirgenlerin nerede yoğun olduklarını bilmeleri, bunların işyerlerine giriş noktalarındaki kırık, çatlak ve yarıklarının tamiri gerekiyorsa tamir yaptırmaları gerekebilmektedir.

Bu ve buna benzer bilgilenmeler; ancak aranan ilaçlama firmasının deneyimli, konusunda uzman elemanlarının bilgilendirmesi ışığında olacağı için aranan ilaçlama firmasının niteliği çok önemlidir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. olarak diyoruz ki;

Aranan ilaçlama firmasının kesinlikle T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsatına sahip olması gereklidir, zorunludur. Ne acıdır ki haşere, uçkun ve kemirgen ilaçlaması hizmeti verilirken, diğer hizmet sektörlerinde olduğu gibi, yetkisiz, korsan denilen ilaçlama ekiplerinin varlığından söz edilmektedir.

Haşere ve kemirgen mücadelesinde kalıcı çözüme ulaşmak için, doğru ilaçları, doğru ilaçlama yöntemini kullanarak işyeri ilaçlaması yapan ilaçlama firmasına ulaşmak gerekir.       
GEZGİN İLAÇLAMA LTD.ŞTİ. yıllardır yukarda sözünü ettiğimiz ilaçlama ve de dezenfeksiyon hizmetleri verirken ekonomik, kaliteli ve güvenilir olmayı yönetimiyle, çalışanlarıyla şirket politikası yapmış kurumsal bir ilaçlama firmasıdır. Bize  www.gezginilaclama.com , www.gezginilaclama.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara’nın tüm ilçelerinde ve komşu illerinde ‘önce insan ve onun sağlığı’ misyonundan yola çıkarak ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesi veren GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. Yönetimi ve çalışanları olarak yukarda tanımladığımız özelliklere sahip, uzman bir ilaçlama firmasıyız.15 yıllık deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermeye, var olan veya olması muhtemel olan haşere, sinek ve kemirgen sorunlarının kesin ve ekonomik bir şekilde çözümünde yanınızda olmanın haklı gururunu taşıyoruz.