Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
evlerin ilaçlanması

Yaşadığımızın kentin iklim yapısı, sanayileşmenin getirdiği kirlilik, belediyelerin kentleşmeye bakış açısı, verdikleri temizlik hizmetleri vs. gibi nedenler; insanların yaşam kalitesini belirleyici faktörlerin başında gelir.

Ne kadar da iyi konutlarda otururlarsa otursunlar; sorunlu bir çevrede yaşayan insanlar, bölgesinin böcek haritasında belirtilen haşere, kemirgen ve böceklerden uzak kalamazlar. Temizlik sorunu olan bir sokağın sakinlerinin evlerinde; hamam böceği, sinek, kemirgen veya diğer böcek türlerinin görülmesinde şaşılacak bir durum yoktur.

Çeşitli yollardan evimize gelip yaşamaya başlayan haşere ve kemirgenler uygun yaşam koşullarını buldukları takdirde çok hızlı bir şekilde çoğalarak sağlığımızı tehdit etmeye başlarlar.

Evlerin her bir bölümünde görülen bu canlılar değişik isimlerle tanımlanırlar. Her bir tür için verilmesi gereken mücadele yöntemi ve kullanılan ilaçlar çok farklıdır.

Evlerde haşere, böcek veya kemirgenlerin görülmesinden sonra ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın bu canlılardan kurtulmak olanaksızdır.

Yapılması gereken; konusunda uzman bir ilaçlama firmasına ulaşıp, evimizde hangi türden bir haşere ya da böcek sorunu yaşıyorsak, onunla mücadeleyi kalıcı bir şekilde vermelerini istemektir.GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI LTD.ŞTİ. (www.gezginilaclama.com.tr)-( 0312 397 80 60)