Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfeksiyon hizmeti

Binlerce insanın var olan tüm ihtiyaçlarını gidermek için geldiği, ürünlerin yanı sıra bir yığın hizmetleri de satın aldığı alışveriş merkezlerinin temiz ve hijyenik olması tartışma götürmez bir gerçektir. Şüphesiz binlerce insanın gezdiği bu yerlerin kirlenmemesi mümkün değildir.

GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON firması olarak, 15 yıllık deneyimlerimize dayanarak şu tespiti yapabiliriz:

Havalandırma problemleri, yerel ve genel temizliğin yanı sıra haşere ve böcek sorunu da; mağaza ve alışveriş merkezlerinin olası problemlerinin başında gelir. Takdir edersiniz ki bu durum gerek işletme, gerek mağaza sahiplerinin gerekse hizmet alan tüm tüketicilerin istemediği bir durumdur.

Daha da önemlisi haşere, sinek ve kemirgenlerin olduğu yerlerde insan sağlığını tehdit eden çok sayıda bulaşıcı hastalığın olması kaçınılmaz bir gerçektir.

Mal ve hizmetin üretildiği ve sunulduğu bir ortamda görülecek herhangi bir haşere türünün sebep olacağı sorun; işletme sahipleri için büyük bir kayıp olacağı ortadadır.

Bu sorunların önüne geçerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için alışveriş merkezleri yönetimine ve işletme sahiplerine düşen görev şüphesiz konusunda uzman bir ilaçlama firmasına ulaşarak haşere, uçkun ve kemirgen sorunlarının çözümünü istemektir.

Konusunda uzman ilaçlama firması demek; T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ilaçlama ruhsatına sahip olması, deneyimli olması, istendiği zaman ulaşılabilmesi için şirket adresinin(ofisinin) açık olması, gerekli ilaçlama ekipmanlarına sahip olması ve zararlılara karşı kullanılan ilaçların kesinlikle biyosidal ilaçlar(diğer canlılara zarar vermeyen) kullanan firmalar demektir.

Ankara’nın tüm ilçelerinde ve komşu illerinde ‘önce insan ve onun sağlığı’ misyonundan yola çıkarak ilaçlama ve dezenfeksiyon mücadelesi veren GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. Yönetimi ve çalışanları olarak yukarda tanımladığımız özelliklere sahip, uzman bir ilaçlama firmasıyız.15 yıllık deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermeye, var olan veya olması muhtemel olan haşere, sinek ve kemirgen sorunlarının kesin ve ekonomik bir şekilde çözümünde yanınızda olmanın haklı gururunu taşıyoruz.