Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Alo Böcek Altındağ İlaçlama

Altındağ, Ankara’nın anakent ilçelerinden biridir.1983 yılında ilçe olan Altındağ’ın yüzölçümü 175.000km2 dir.2019 tarihi itibariyle nüfusu 390.000 dir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu ilk TBMM Altındağ ilçemizdedir.

Ülkemizin en değerli müzelerine ev sahipliği yapan ilçede pek çok görülmesi gereken nokta var: Cenabi Ahmet Paşa Camii ve bir 15. Yy eseri olan Hacı Bayram-ı Veli Camii ilçenin ve dolayısıyla şehrin tarihini yansıtan önemli eserlerden.


Ayrıca ilçede yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara Etnografya Müzesi ile Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi yer alıyor.  Kaleiçi Mahallesi’ndeki eski Ankara evleri görülmeye değer yerlerdir. Çıkrıkçılar Yokuşu, Saraçlar Çarşısı diye bilinen yerlerde Ankara’ya özgü geleneksel el ürünleri üretilip satılmaktadır.

Altındağ İlçemiz Ankara’nın merkezinde olmasına rağmen yaşayan nüfusun büyük bir bölümü orta-alt gelir grubundan oluşmaktadır. Eğitim; ilköğretim düzeyi ağırlıktadır.
GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA FİRMASI halk sağlığını tehdit eden, bulaşıcı hastalıklara sebep olabilecek haşere, sinek ve kemirgenlere karşı mücadelede ilçe sakinlerinin yanındadır.

Bu mücadele sokak, çevre temizliği ve de ilaçlaması olarak öncelikle belediyelere düşmekle beraber; konusunda uzman, Sağlık bakanlığı ilaçlama ve Dezenfekten ruhsatı sahibi İLAÇLAMA FİRMALARI tarafından da yapılmaktadır.


GEZGİN İLAÇLAMA LTD ŞTİ. konutların, işyerlerinin, her türlü mal ve hizmet üreten işletmelerin, tüm gıda sektörlerinin ilaçlama ve dezenfektan hizmetini 15 yıllık deneyimli uzman ekipleriyle yıllardır Altındağlı hemşerilerimize sunmaktadır. Bu sorunların çözümünde yardım alacağınız ilaçlama firmalarının mutlaka deneyimli, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsatı sahibi firmalar olmasına dikkat etmelisiniz.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak haşere ve böcek ilaçlamasında etkin mücadele vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: (312) 397 80 60 - Mobil: 0532 411 71 63