Mobil: +90.532 411 71 63   E-posta: info@gezginilaclama.com.tr
Akrepler

Boyları çoğunlukla 5 cm olup türe göre değişmektedir. Sarı, mavi, kırmızımsı kahverengi ve siyah renkte olabilirler. Akrepler böcek yiyerek beslenirler. Yiyecek bulma ve korunma amacıyla açık noktalardan bina içlerine girerler.

İç alana girdiklerinde elbise, ayakkabı, yatak gibi risk yaratan noktalarda dolaşırlar. Tüm akrepler sokar ancak, çok az türleri hariç, yalnız böcek sokmasına alerjik reaksiyon verenler için tehlikelidirler. Sokma vakalarında doktora gidilmesi gerekir.

Akrepler ile mücadele:
Bir konutun çevresindeki akrep sayısını azaltmak için, mümkün olduğunca yerdeki yığın, döküntü ve bitkilerden kurtulmak gerekir.
İstila durumunda profesyonel hizmet alınması kalıcı çözüm üretmek açısından daha doğrudur.  Bu sebeple akrep ilaçlamasının Gezgin gibi profesyonel bir firma aracılığı ile yapılması önemlidir.

Gezgin İlaçlama, uzman ve deneyimli ekibiyle, doğru ilaçlama yöntemleri ve doğru ilaçları kullanarak akrep ilaçlaması konusunda etkin mücadelesi vermektedir. Günün her saatinde kaliteli hizmet alabilmek için arayınız.

Gezgin İlaçlama - Telefon: 312 394 8060 - Mobil: 0532 411 71 63